O firmie

Firma Iglomirex istnieje na rynku od 1992 roku i specjalizuje się w sprzedaży, serwisowaniu i montażu profesjonalnych urządzeń gastronomicznych. Realizujemy usługi od projektu architektonicznego i technologicznego po dostawę i montaż. Służymy dobrą radą i pomocą w organizacji każdej placówki gastronomicznej.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wielu firm, takich jak: Kromet, Lozamet, Fagor, RM Gastro, Stalgast, TomGast, Winterhalter, Hendi, Mesko, Alva  i wielu innych, produkujących i importujących profesjonalne urządzenia gastronomiczne. Oprócz urządzeń dostarczamy także środki  higieny kuchennej do konserwacji powierzchni roboczych, mycia i dozowania.

Dysponujemy przeszkoloną kadrą, która odpowie na Państwa potrzeby w zakresie doboru urządzeń   a także zabezpieczy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.  Wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczonych usług dla gastronomii i technicznej obsługi urządzeń pozwoliło nam na doskonalenie naszych umiejętności, pogłębianie wiedzy i fachowości.

Jesteśmy postrzegani jako firma profesjonalna, uczciwa, oferująca tylko sprawdzone urządzenia.

Naszym dużym atutem jest sprawny, fachowy i szybkodziałający serwis urządzeń.

Od początku działalności wyposażyliśmy wiele obiektów gastronomicznych, których część z nich umieściliśmy na liście realizacji na stronie głównej. Zdobyte doświadczenie i umiejętności w zakresie problematyki gastronomii i technicznej obsługi urządzeń pozwoliło nam na osiągnięcie poziomu pozwalającemu na konkurowanie z każdą firmą tego typu w kraju.

Większość kompleksowych realizacji firma nasza zdobyła „z polecenia” zadowolonych klientów. Daje nam to poczucie satysfakcji i równocześnie zobowiązuje do stałej troski o poziom świadczonych usług. Pragniemy zawsze spełniać Państwa oczekiwania.

Najważniejszym celem naszych działań jest satysfakcja klientów z dokonanego wyboru naszej firmy jako partnera handlowego.

Zapraszamy do naszej siedziby – stale w tym samym miejscu – w Katowicach Al. Roździeńskiego 188, w budynku Komelu  i  Apatora w bezpośrednim sąsiedztwie Agaty, Castoramy, Multeximu (Ford) od poniedziałku do piątku w godz. 8,00 – 16,00. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani.